Canvia Cars

500 555 000
Znajdź samochód O platformie Finansowanie Promocje

Dopasuj sposób finansowania do Twoich potrzeb.

Leasing

Nie prowadzisz firmy? Nic nie szkodzi. Ty też możesz skorzystać z leasingu, tym bardziej, że jest często tańszy od kredytu samochodowego.

To popularna forma finansowania zakupu samochodu skierowana zarówno do Przedsiębiorców jak i Konsumentów. Wyróżnia się szybkim procesem decyzyjnym i niskim kosztem. Przedsiębiorcy doceniają leasing ze względu na możliwość zaliczenia rat w koszty prowadzonej działalności oraz odliczenia podatku VAT.

Leasing z Gwarancją

W każdym momencie samochodu i rozliczenia umowy w dowolnym momencie jej trwania, bez dodatkowych kar czy opłat oraz konieczności zapłaty wszystkich pozostałych miesięcznych rat leasingowych i wykupu końcowego.

Skorzystaj z oferty leasingu bez zbędnego ryzyka i groźnych konsekwencji! Poczujesz się bezpiecznie i wygodnie w każdym czasie trwania umowy:

  • pomożemy Ci szybko sprzedać samochód, w transparentny sposób rozliczymy umowę leasingową,
  • przy rozliczeniu nie zapłacisz odsetek od niespłaconych rat leasingowych i wykupu – weźmiemy pod uwagę tylko kapitał pozostały do spłaty.

Gwarancja rezygnacji w każdym momencie trwania umowy dotyczy Przedsiębiorców i Konsumentów!

Najem

Dla Ciebie i Twojej firmy.

Najem to elastyczna i atrakcyjna forma nabycia samochodu, która umożliwia jego użytkowanie przez okres od 6 lub 12 miesięcy. Dedykowana dla wymagającym Klientów, którzy cenią sobie komfort i profesjonalizm.

Oszczędzamy Twój czas minimalizując formalności. Wszystkie zobowiązania finansowe łączymy w jedną, wygodną miesięczną opłatę. Miesięczny czynsz zawiera ubezpieczenie, kartę serwisową i lokalizator GPS zwiększający poziom bezpieczeństwa.

Na zakończenie umowy decydujesz, co dalej. Możesz wykupić samochód, dalej go finansować lub wymienić na nowszy model. Intuicyjny, prosty proces nabycia samochodu z dostępem do Twojego doradcy.

Płatność gotówką

Chcesz kupić samochód za gotówkę? To również możliwe!

Ciesz się szerokim wyborem samochodów i doskonałymi cenami oferowanymi przez Canvia Car

© CanviaCars 2020 - Wszelkie prawa zastrzeżone